גרפיטי

יצירה

סדנאות אומנות רחוב וקיימות, הכוללות הכרות עם אמנות הרחוב, ובאמצעותה יצירה של הילדים ע״י שימוש חוזר בחומרים שונים.
Readymade (שימוש חוזר) מונח שטבע האמן מרסל דושאן המתאר אמנות הנוצרת תוך שימוש באובייקטים או בחפצים יומיומיים. Paste ups צורת אומנות שתבע שפרד פיירי, אחד מאמני הרחוב המשפיעים ביותר של זמננו המתבססת בין היתר על הכנת מדבקות המכסות בניינים שלמים. 3D drawing, אופן יצירה שמזוהה עם האמן העכשווי פיליפ קולבר, המשתמש במעבר אור וצל ליצירה של אובייקט בתלת מימד.
המטרה של הסדנאות הינה יצירת אמנות כדרך לביטוי עצמי והעברת סל הערכים לילדי בית הספר, כך שיצליחו להביע את עצמם באמצעות הכלים והטכניקות שרוכשים.

רועי בינסקי

בינסקי ישתף את הילדים על דרכו מהיותו ילד עם לקויות למידה, קשיי שפה והסתגלות חברתית הוא החליט לקחת את הקושי בחייו ולהפוך אותו למקור מפלט ולהזדמנות עד להיותו אמן המיוצג ע״י גלריית קורידור, הגלריה הבינלאומית הגדולה בארץ והגעתו לפסגת אמנות הרחוב בתל אביב.

שני שמש

אומנית ובעלת שיעורי אומנות לכל הגילאים. המטרה שלי בשיעורי האומנות זה לתת ערך מוסף מעבר למה שיוצרים. הערך המוסף הזה מתבטא בכלים שאותם אני נותנת בשיעור- פיתוח הדמיון, הביטוי היצירתי הריגשי וקבלת השלם למרות שלא נראה ״מושלם״ כאשר טכניקה היא לא הדגש.
שיעורי גרפיטי (קליגרפיה) – שיעורים השמים דגש על אומנות האותיות, כיצד לפתח אותן וליצור עניין אומנותי מהן- עבודה המתמשכת ומאפשרת לכל תלמיד לבטא את עצמו באופן חופשי . בשיעורי הגרפיטי תהיה אפשרות לעשות ציור קיר עם הקבוצות המשתתפות באישור בית הספר בשטחו לקראת סיום התוכנית.

דילוג לתוכן