יוגה

גוף-נפש

יוגה היא אימון גופני המעמיד במרכז את איחוד הגוף והנפש. תרגול היוגה בקרב ילדים יכול להטמיע בהם מסרים חשובים של הקשבה לגופם, אמונה בעצמם וביכולתם, כבוד לעצמם ולאחרים, איך להיות בתקשורת עם עצמי ועם האחר, חשיבות המנוחה וההרפיה, ובאמצעותם למצוא ולהעריך רגעים המאפשרים לעצמנו להיות ברגע וללמוד להשיג שקט פנימי. וזה עוד בלי להזכיר את הערך המוסף ליום לימודים של ילדים שעוברים שיעור יוגה בבית ספר.

דניאל סער

היא מורה ליוגה לכל הגילאים מבוגרים וילדים. דניאל הגיעה לדרך היוגה בגיל צעיר, בגיל 14 במסגרת שיעור יוגה לילדים ומאז סקרנותה רק גדלה. לאיפה שלא הגיעה, היוגה היוותה עבורה מפלט ועוגן. דניאל מארגנת קבוצות יוגה למבוגרים, שיעורים פרטי וזוגיים וסדנאות העצמה. בהכשרתה גם מלמדת שיעורים בגנים בקייטנות ובבתי ספר יסודיים.

נועה מתתיהו

בוגרת קורס יוגה ומיינדפולנס לילדים, קורס מורים ליוגה ותכנית הגוף המודע והנגלה (אימפרוביציה וקונטקט). עובדת עם ילדים כ-8 שנים, הדרכתי בתנועות נוער, צהרונים, קייטנות, ימי הולדת, חוגים ובשלוש השנים האחרונות מדריכה גם חוגי יוגה לילדים. אחת המטרות העיקריות שלי היא לעזור לילדים להתחבר לעצמם ולחבריהם דרך הגוף והתנועה.

דילוג לתוכן