מי אנחנו ומה

החזון שלנו?

ילדי הפלא הוקמה ע״י היזם ואיש החינוך טל נדלר, ושותפיו לפיתוח הינם אנשי חינוך, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ואמנים מדיסיפלינות שונות. חברת ילדי הפלא מספקת קשת רחבה ומגוונת של תכנים וסדנאות בכל רחבי הארץ.

הגישה המייחדת אותנו היא הקניית חינוך איכותי לילדים דרך חוויות של משחק מהנה ומאתגר, פיתוח הדמיון, והעצמה אישית. העשייה שלנו ממוקדת בבניית כלים חינוכיים מגוונים ודינמיים השואפים לאפשר לכל ילד לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו.

אנו שמחים וגאים לפעול במסגרת החינוך הפורמאלי וגם במסגרת החינוך הא-פורמאלי. אנחנו פעילים בתוכניות התל"ן הבית ספריות, מרכזי מצויינות, בתי ספר מובילים, חוגים לצהרונים ומתנ״סים, הפעלות לימי שיא, סדנאות לקייטנות ועוד.

מטרתנו היא לספק תוכן חוויתי, מלמד ומחבר שהילדים לא יפסיקו לדבר עליו וההורים ירצו ממנו עוד, תוך שאנו עובדים בשיתוף פעולה ותקשורת רצופה עם בתי הספר, ומספקים ניהול שוטף לכלל הפעילות.

טל נדלר

מנכ״ל

איש חינוך, יזם חברתי ומנכ״ל בעל רקורד מרשים של עשייה בתחום החינוכי והערכי. טל הקים את ילדי הפלא בשלהי 2010 ומאז ועד היום מקדיש את כל כולו ליצירה ויוזמה של דרכים מגוונות להביא חינוך חדשני, ערכי ומחבר לילדים.

טל הוא אמן ברוחו, מוזיקאי חוקר ואשף משחקים בעל רקע עשיר בפסיכולוגיה, מדעי המוח ואומנות. טל הינו מנחה תהליכים של התפתחות אישית תחת שיטת שוב״ל ומטפל מנוסה בטיפול קבוצתי בשיטת אווטאר. טל הקים תחת ילדי הפלא תוכניות לימודים מקוריות כמו אווטאר, הכי ישראלי ולהקת הכיתה ואף יזם תוכניות נוספות תוך יצירת שיתופי פעולה כמו גיים ויז, חינוך פיננסי ואקולוגיה וקיימות.

אלעד פולוסצקי

סמנכ״ל

סמנכ״ל החברה ואחראי על הפיתוח העסקי ויצירת קשרים חדשים לערוצי פעולה חדשים. בניית תקציב שנצי ובקרה על היעדים.
עורך דין שעבד גם בהיי טק שעשה הסבה לתחום הסביבה והחינוך לפני מספר שנים.
בשנים האחרונות עבד כמנהל פרוייקט ״התו הירוק״ של הרשות לאיכות הסביבה בעיריית תל אביב ועבד על מספר פרוייקטים בנושא מיחזור במספר ערים עם חברת ש.ח.ף תכנון סביבתי וכרגע שם את כל הדגש על קידום חינוך טוב, ערכי ואיכותי לילדים.

יהל אבינערי

מנהלת שיווק

גיניקוסופית, דולה ומדריכת הכנה ללידה, מנחת מעגלי נשים, מאז ומתמיד עובדת עם ילדים, לומדת מהם, מדברת את השפה שלהם, נפגשת איתם במרחבי החלום. אוהבת אדם, את הטבע והפשטות של החיים. מאמינה בעוצמה של הביחד, בהקשבה של הלב ובכוח המרפא של החיים.

ליאור מזל

מנהלת משאבי אנוש

ליאור מזל, בת 26. רפלקסולוגית הוליסטית, מלווה תהליכי ריפוי במגע. עוסקת בחינוך מגיל מאוד צעיר, מקימה מרחבי ילדים ודרך ילדי הפלא מעבירה קורס "חלומות" שעוסק בחלימה, רגשות ודימיון מודרך.

אורי גור

שיווק והפצה

איש רב תחומי . בוגר החוג לכלכלת סביבה באוניברסיטה העברית ובוגר בית הספר למשחק. שחקן יוצר במגוון הצגות ילדים ומבוגרים, ליצן וקרקסן, עורך וידאו, מורה לשחיה, מורה לתיאטרון וקרקס ויוצר תוכן במגוון תחומים. עובד בשנים האחרונות הרבה בעולם הילדים בהוראה, יצירה והפעלה.
מאמין בחינוך ולימוד דרך התנסות, חוויה ומשחק . יכולת הספיגה של הילדים מהמורים והמחנכים שלהם כאנשים המתנהלים מול אנשים אחרים ומול הסביבה. כילד וכנער היו לי הרבה מורים. את הגרועים אני כמעט ולא זוכר ואת הטובים אני לעולם לא אשכח. דווקא הדברים המשמעותיים שלמדתי מהם לא היה החומר הנלמד, אלא ערכים, יחסים, דרכי התמודדות, וכל יתר הדברים שבתי ספר מתקשים ללמד. לכן , אני מאמין שכמו בהרבה תחומים אחרים, בסופו של דבר זה הכל עניין של אנשים.

מישל נדלר

ניהול גיוס ורכש

בוגרת תואר ראשון למדעי ההתנהגות בשילוב אומניות. אחראית על גיוס וקליטת מדרכים והכשרת מדריכי אווטאר. בעלת רקע רחב בהדרכת ילדים ונוער לאורך השנים. בוגרת מגמת תיאטרון ובעלת תעודה להדרכה בשיטת תיאטרון פלייבק.

מור לוי

רכזת מדריכים

רקדנית ומנחה סדנאות וטקסי מחול אקסטטי. מנחת מדיטציות אקטיביות וטנטרה תרפייה. בילדי הפלא אחראית על גיוס מדריכים חדשים ורכש. מאמינה בלמידה חוויתית דרך הגוף, תנועה והקשבה פנימית.

אנה סנדלר

משרד וחשבונות

דייב מאסטר, חובבת סביבה ואדם. תקתקנית בעלת חוש סדר ואירגון מפותח. שמה לב לאותיות הקטנות ולמשמעות של כל פסיק.

טליה גנאור

מנהלת מדריכי.ות אווטאר

אני טליה גנאור, אמא לשני מתוקים, נטורופתית, מטפלת הוליסטית, מורה ליוגה ועוסקת בחינוך והוראת ילדים. בעבודה עם הילדים אני מביאה לידי ביטוי את הקשר בין עולם הדמיון והרחבת החיבור של הילדים לעולמם הפנימי הרגשי והפיסי.

<<< ייעוץ ופיקוח >>>

הצוות החינוכי מתפקד כוועדת על המייצרת, מפקחת ועוקבת אחרי התכנים והשפעתם בשטח. בצוות חברים אנשי חינוך מנוסים, בעלי רקע עשיר בחינוך והדרכת ילדים, פסיכולוגיה, טיפול בילדים החל מהגיל הרך ועוד בגרות והדרכת ילדים בשטח.
תפקידו העיקרי של הצוות החינוכי הוא להבטיח את איכות התכנים ויצירת כלי לימוד אפקטיבי ככל הניתן ליישום בפועל.

קרייג נדלר

פסיכולוג קליני ומשפטן

אסי סוויסה

מנהל אירועים וימי הולדת

אריאל סריג

יזם

כפיר מויאל

יזם טכנולוגי ויועץ אסטרטגי

ליאת קרן

פסיכותרפיסטית ומטפלת משפחתית מוסמכת

ניסיון וצוות מדריכים

במהלך יותר מעשור בנינו מערך של מעל ל-150 מדריכים, מומחים בתחומם ומנוסים בניהול כיתה. כל אחד נבחר בקפידה לפי יכולתו ותשוקתו להטמיע ערכים וכלים חברתיים ורגשיים, עם השמת דגש על איכות חווית הלמידה.

דילוג לתוכן